Haberler

09
TAVŞANLI TSO, TOBB AKREDİTASYON GELİŞTİRME DENETİMİNİ TAMAMLADI

 OBB Oda/Borsa Akreditasyon Belge Yenileme Denetimi kapsamında, bağımsız denetim kuruluşu Türk Loydu Vakfı İktisadi İşletmesi Denetçisi Ali Güneş tarafından Odamızda 08 Nisan 2019 Pazartesi günü geliştirme ziyareti gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

03
TAVŞANLI TSO ÜYELERİNE İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019 TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

 Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan “İstihdam Seferberliği 2019” kampanyası kapsamında  istihdam teşviklerinin tanıtım ve bilgilendirme toplantısı Odamızda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

19
KÜTAHYA İL VE İLÇELERİ GENEL SEKRETERLER TOPLANTISI ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Kütahya İl ve İlçeleri Genel Sekreterler Ortak Akıl Toplantısı Oda ve Borsa Akademik Danışmanı katılımı ile 14 Mart 2019 tarihinde Odamızın ev sahipli...

[Devamını oku...]

14
AFYONKARAHISAR ABİGEM A.Ş. GENEL KURULU YAPILDI

Afyonkarahisar Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) A.Ş.’nin 2017-2018 yıllarını kapsayan 5’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı, 13 Mart 2019 Çarşamba günü, saat 14.00’de Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi.

 Gündem maddesi dahilindeki konuların görüşüldüğü ve karara bağlandığı Genel Kurul Toplantısına Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) adına Meclis Başkanı İlhami AYDIN ve Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Erücment ÜNSAL katılım sağladı.

[Devamını oku...]

13
TAVŞANLI TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI FEHMİ PEKER İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNE DESTEK ÇAĞRISI YAPTI

25 Şubat 2019 tarihindeki programla kamuoyuna açıklanarak “Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan İstihdam Seferberliği 2019 kampanyasına ilişkin basın açıklaması yapan Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi PEKER şunları söyledi:

[Devamını oku...]

12
TTSO YÖNETİCİLERİMİZ 2019 İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ TEŞVİK PAKETİ KAPSAMINDA ÜYELERİMİZE ZİYARET ETTİ
21 Ocak’taki TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’nda Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan iş dünyasına yeni bir istihdam seferberliği çağrısında bulunmuş...

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 29İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır