Haberler

16
BASIN AÇIKLMASI

 

15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 3. Yıldönümünde; Unutmadık, Unutturmayacağız

[Devamını oku...]

04
ORTAK SORUNLARA ORTAK ÇÖZÜM

Kütahya ile Balıkesir arasındaki işbirliğinin güçlendirilmesi için harekete geçen Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ,Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) ve Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) heyetleri, Balıkesir’in yerel yöneticileri ile buluştu. İkili görüşmelerin yapıldığı toplantılarda Balıkesir – Kütahya karayolunun tamamlanması için ortak girişimlerde bulunulmasına karar verildi

[Devamını oku...]

03
TTSO'DA SORUMLU EMLAK DANIŞMANI SEVIYE 5 VE EMLAK DANIŞMANI SEVIYE 4 MESLEKI YETERLILIK BELGELENDIRME SINAV BAŞVURULARI ALINMAYA BAŞLANMIŞTIR.

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ve TOBB MEYBEM A.Ş. arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında, MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi zorunluluğu getirilen “Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5” ve “Emlak Danışmanı Seviye 4” mesleki yeterlilik belgelendirme sınavları TTSO'da gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

28
TTSO'DA 2.EL KARA TAŞITLARI MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ 3. SINAVINI GERÇEKLEŞTİRDİ.TTSO TARAFINDAN DÜZENLENEN 3.SINAVA’DA İLGİ YOĞUN OLDU.

Tavşanlı Ticaret ve sanayi Odası ve TOBB Meybem A.Ş. ile imzalanan işbirliği protoklü kapsamında 2.El Kara taşıtları alım satım sorumlusu 3. sınavını gerçekleştirdi. Son sınava 43 kişi katılmasıyla toplam 200 kişi 2.El motorlu kara taşıtları alım satım sorumlusu sınavına girdi

[Devamını oku...]

20
ODAMIZ HAZİRAN/2019 AYI MECLİS TOPLANTISI MECLİS BAŞKANI İLHAMİ AYDIN BAŞKANLIĞINDA  GERÇEKLEŞTİRDİ.

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası 2019 Haziran ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı İlhami Aydın başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlhami Aydın, alınacak kararların üyelerimize ve halkımıza hayırlı olmasını dileklerinde bulundu.Meclis başkanımız İlhami Aydın'ın açılış konuşmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Mayıs ayı meclis toplantısı karar tutanağının okunması ve kabulü, Mayıs ayı yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması ve kabulü, Mayıs ayı gelir ve gider hesap raporlarının , mizanın okunması müzakeresi kabulü ile diğer gündem maddelerinin görüşülmesine devam edildi.

[Devamını oku...]

14
ODAMIZ ÜYELERİ VE PROTOKOLÜMÜZ İFTAR YEMEĞİMİZDE BULUŞTU
Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odamızın her yıl düzenlediği ve geleneksel hale gelen iftar yemeğinde protokol ve üyelerimiz bir araya geldi. Kütahya MHP M...

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 30İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır