Haberler


16

Tavşanlı TSO aylık düzenlenen Meslek Komitesi toplantısını Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE Başkanlığında gerçekleştirildi.

Tavşanlı TSO 8 Meslek Grubundan oluşan Meslek Komitesi toplantısı Meslek Komite Başkanları ve Meslek Komite üyeleri katılımı ile yapıldı.

Tavşanlı TSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE toplantıda yaptığı konuşmada ''Birlik ve beraberlik ruhuyla şehir ekonomisinin geliştirilmesi, istihdamın artırılması, şehrimizin ekonomik potansiyelini etkin biçimde geliştirilmesi, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine ve Şehrimize daha kaliteli hizmet vermesinin sağlanması öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Üyelerimizin sesini duymak ve duyurmak, üye odaklı çalışmalarımızı Hükümet, Vilayet, Belediye, Oda ve Borsalarla hep birlikte gerçekleştirmek en önemli görevimizdir''dedi

Üyelerin düşünce ve sorunlarına önem veren bir yaklaşıma sahip olduklarını belirten EFE ''Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman ifade ettiğimiz gibi kurumlar arası istişareyi çok önemsiyoruz. Sorunlarımıza müşterek çözüm üretebilmek için istişare ortamları oluşturuyoruz, oluşturmaya da devam edeceğiz. Tavşanlı'nın eğitiminden, sağlığına,kültür sanat yaşamından tüm sosyal sorunlarının çözümüne destek olmaya da devam edeceğiz. Meslek Komitelerinin yapacağı çalışmalar,sizlerden yönetim kuruluna veya şahsıma gelecek tüm fikirler bizim için çok önemlidir. Yardımlaşma ve dayanışma, bir toplumun gelişmesi için en güzel vesiledir. Ortak akıl üreterek ortak hedefe yönelirsek başarı kaçınılmaz olacaktır. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Meslek Komiteleri toplantılarının amacı sizlerle,Odamızın faaliyetleriniz paylaşmak olduğu gibi sizlerin de katma değer sağlayacağı, görüş ve önerilerinizin de yer alacağı bir oturum haline getirmektir'' dedi.

Meslek Grubu toplantısı, konuşmanın ardından Tavşanlı Ticaret ve Sanayi odası Genel Sekreteri H.Mücella KIR tarafından Meslek Komitesi Üyelerine Ekim Ayı Yönetim Kurulu faaliyetlerinin sunumu ile devam etti. Daha sonra toplantıda ortaya çıkan sorular ele alınarak, Meslek Komitesi üyelerince müzakere edildi ve fikir alışverişinde bulunuldu.

Tavşanlı TSO Kasım Ayı Meslek Komite  toplantısı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Okunma Sayısı: 533
resim
Yazdır