Haberler


18

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası ile Türk Ekonomi Bankası arasında, odamız üyelerine yönelik avantajlı kredi sağlamak üzere anlaşma imzalandı.  

Gerçekleşen protokolde Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası adına, Tavşanlı TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi PEKER imza atarken, Türk Ekonomi Bankası adına ise Tavşanlı Şube Müdürü Hakkı KÜÇÜKOĞLU imzaladı. 18 Ocak 2019 tarihinde imzalanan anlaşma sayesinde, odamıza kayıtlı üyeler Türk Ekonomi Bankası'nın  kredi paketlerinden, kredi- pos, kart ve çek çek avantajlı paketlerden faydalanabilecek. Odamız üyeleri, kendilerine sunulan özel fırsatlar dahilinde ihtiyaç duydukları krediyi Türk Ekonomi bankası’ndan alabilecek.

 Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi PEKER “Odamıza kayıtlı üyelerimizin finans konusunda sıkıntıya düşmemeleri için zaman zaman bankalarla protokoller imzalıyoruz. Türk Ekonomi Bankası ve Odamız arasında gerçekleşen protokol neticesinde üyelerimize Türk Ekonomi Bankası'nın avantajlarını sağlamış bulunuyoruz. Tavşanlı İş Dünyası Temsilcileri olarak işbirliği protokolümüzün üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine TEB'den bireyse krediler için %2,15 faiz , ticari krediler için 1,99 dan başlayan  faiz oranı ile kullanma imkanı sunulacaktır.

Üyelere özel sunulan, bireysel kredi kullanım şartında, dosya masrafı alınmayacak olup, 1 adet otomatik ödeme tanımlanması, kredi bağlantılı hayat sigortası, ve kredi kartı sahipliği aranacaktır.

Şahsınıza ait TEB hesaplarından hesap işlem ücreti alınmamaktadır.

Marifetli Hesap ile üyeler, birikimlerini özel faiz oranları ile gecelik vadeli mevduatta değerlendirebilirler.Diledikleri zaman para yatırma ve para çekme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Marifetli hesaptan gerçekleştirilecek EFT/Havale işlemleri, faiz geliri elde edebilmesi için gerekli tutarı marifetli hesabında bulunduran ve asgari 2 (iki) iş günü faiz geliri elde eden üyeler için ücretsiz olarak gerçekleştirilebilecektir.Güncel faiz oranları için_bknz teb.com.tr

Okunma Sayısı: 502
resim
Yazdır