Haberler


28

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri “TOBB KGK ve GGK İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul ve Esaslar” dahilinde yapıldı.  

 TOBB koordinasyonunda, girişimciliğin geliştirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla Türkiye genelinde odalar ve borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten, Türkiye’nin en büyük girişimci ağı TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulları seçimleri 27.02.2019 tarihinde Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında gerçekleştirildi.

TTSO Kadın Girişimciler İcra Komitesi Asil Üyeliğine Şule ARSLAN OZAN, Genç Girişimciler İcra Komitesi Asil Üyeliğine ise Emre KUL, İsmail KADER ve Ekrem ÖZDEN seçildiler.  

 Seçim Sonrasında TTSO Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri ile toplantı gerçekleştiren TTSO  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan ÖZYAŞAR seçimin hayırlı olması temennisinde bulunarak, TOBB Genç Girişimciler Kurulu  çalışmaları ve faaliyetleri hakkında  bilgiler verdi.  TTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan ÖZYAŞAR Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası olarak Genç Girişimcilerin her türlü faaliyetlerine destek olunacağını belirtti.

Okunma Sayısı: 207
resim
Yazdır