Haberler


19

Kütahya İl ve İlçeleri Genel Sekreterler Ortak Akıl Toplantısı Oda ve Borsa Akademik Danışmanı katılımı ile 14 Mart 2019 tarihinde Odamızın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 Toplantıya,  Oda ve Borsa Akademik Danışmanı Yrd.Doç.Dr. İçlem Er, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri H.Mücella KIR, Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin YOL, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Salih Nafi ALIÇ, Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Cavit CENGIZ ve Simav Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ömer ÖZDOĞAN katılım sağladı.

 İSTIHDAM SEFERBERLIĞI 2019 GÜNDEME GELDI.

 Ortak Akıl Toplantısında, 25 Şubat 2019 tarihinde TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde Hazine ve Maliye Bakanımız, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız ile Oda ve Borsa Başkanlarımızın ve TOBB Sektör Meclisi Başkanlarımızın katılımıyla “Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan İstihdam Seferberliği 2019 kampanyası detayları, Oda-Borsa Üyelerinin İstihdam Seferberliğinden daha fazla yararlanabileceği hususlar, Kütahya İli Oda ve Borsa Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. İçlem Er tarafından sunum yapılarak Genel Sekreterlere anlatıldı. Daha sonra, Kalite ve TOBB Akreditasyon Sistemleri dahilinde, Stratejik Planlama ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu. Oda ve Borsaların Faaliyetleri, Projeleri ve yapmış oldukları etkinlikler üzerine fikir alışverişinin de yapıldığı toplantı, iyi dilek ve temennilerle sona erdi. 

Okunma Sayısı: 488
resim
Yazdır