Haberler


09

TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Belge Yenileme Denetimi kapsamında, bağımsız denetim kuruluşu Türk Loydu Vakfı İktisadi İşletmesi Denetçisi Ali Güneş tarafından Odamızda 08 Nisan 2019 Pazartesi günü geliştirme ziyareti gerçekleştirildi.

 Tavşanlı TSO Meclis toplantı salonunda  gerçekleştirilen geliştirme ziyaretinde Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Peker, Meclis Başkanı İlhami AYDIN ve Yönetim Kurulu, üyeleri ile ilgili birimler katıldı.

“HEDEFİMİZ, HİZMET KALİTEMİZİ DAHA DA YÜKSELTMEKTİR”

Akreditasyon geliştirme ziyareti hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Peker “Odamızın Avrupa standardında, hatta üzerinde hizmet vermesi amacıyla Akreditasyon sistemini kurduk ve Akredite Oda olduk. Üyelerimize en iyi hizmeti sunmak ve Kurumsal hafıza oluşturmayı hedefleyen Akreditasyon sistemini en iyi şekilde uygulamak için Meclisimiz, Yönetim Kurulumuz ve personelimiz ile uyum ve entegre şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hedefimiz, 2019 yılında yapılması planlanan Akreditasyon denetimiyle beraber, hizmet kalitemizi daha da yükseltmektir.” diyerek Akreditasyon geliştirme denetimine katkı sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkür etti.  

Okunma Sayısı: 385
resim
Yazdır