Haberler


20

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası 2019 Haziran ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı İlhami Aydın başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlhami Aydın, alınacak kararların üyelerimize ve halkımıza hayırlı olmasını dileklerinde bulundu.Meclis başkanımız İlhami Aydın'ın açılış konuşmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Mayıs ayı meclis toplantısı karar tutanağının okunması ve kabulü, Mayıs ayı yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması ve kabulü, Mayıs ayı gelir ve gider hesap raporlarının , mizanın okunması müzakeresi kabulü ile diğer gündem maddelerinin görüşülmesine devam edildi.

TTSO Yönetim Kurulu başkanı Davut EFE tarafından Mayıs ayı yönetim kurulu faaliyetleri hakkında bilgilendirme konuşması gerçekleştirildi. Efe konuşmasında Tavşanlı Organize Sanayi Bölgesi son durumu, kurul toplantıları ve bu toplantılarda Odamızı temsil edecek yönetim kurulu üyelerimiz, odamızın çeşitli faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptı,

Meclis Başkanımız İlhami Aydın tarafından Odamız Kütahya ili Oda ve borsaları ile Balıkesir Ticaret Odası Balıkesir Sanayi Odası ve Ticaret Borsası ile gerçekleştirilecek olan istişare toplantımız hakkında bilgilendirme yapıldı.

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası'nın Haziran ayı olağan meclis toplantısı gündemde yer alan maddelerin görüşülüp oy birliği ile kabul edilmesi ve kabülü ardından dilek ve temenniler bölümüne geçilerek iyi dilek ve temenniler ile oturuma son verildi.

Okunma Sayısı: 298
resim
Yazdır