Haberler

Entries for 'tavsanli'

17
TAVŞANLI TSO DAN 800 ÖĞRENCİYE KIŞLIK AYAKKABI YARDIMI
Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) katkılarıyla her sene olduğu gibi bu sene de 800 öğrenciye kışlık ayakkabı yardımında bulundu.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden öğrenci sayılarını tespit edip, İlçedeki tüm ilkokul ve orta okullarında bulunan öğrencilerin sayıları ile orantılı olarak tespit edecekleri ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılması için Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Emre KUL tutanakla bizzat Milli Eğitim Müdürü Salim KARABOĞA'ya teslim etmiştir.

[Devamını oku...]

17
TTSO’DAN ENFLASYONLA TOPYEKÛN MÜCADELE PROGRAMI’NA TAM DESTEK
TTSO OLARAK BİZ DE MÜCADELEDE VARIZ
Enflasyonla mücadelede her kesime görev düştüğünü vurgulayan EFE, “Enflasyon yalnızca üreticiyi ya da yalnızca tüketiciyi etkilemiyor. Enflasyon, toplumumuzun her kesimini olumsuz etkiliyor. Bu etkiyi ancak birlikte hareket ederek kırabiliriz. Biz TTSO olarak enflasyonla mücadelede varız” diye konuştu.

[Devamını oku...]

04
TAVŞANLI TSO 'DA 2.EL ARAÇ VE IŞ MAKINASI ALIM SATIM MESLEKI YETERLILIK SINAVI
  Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) TOBB MEYBEM işbirliği ile  sürdürdüğü mesleki yeterlilik belgesi hizmetlerine bir yenisini daha e...

[Devamını oku...]

04
GEDİZ TSO’DAN TAVŞALI TSO’YA ZİYARET

    

Görüş alışverişi yapılan ziyarette, Gediz TSO Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Öztürk beraberinde, Gediz TSO Meclis Başkanı Cafer Güneş, Yönetim ve Meclis Üyeleri katıldı. TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE ve Yönetim Kurulu Üyeleri ev sahibi olarak hazır bulundu.

Ziyarette yapılan konuşmalarda, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Davut EFE ve Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Öztürk işbirliği ve birliktelik vurgusu yaptı.

[Devamını oku...]

26
GEÇMİŞ YILLIK AİDAT VE MUNZAM AİDAT BORÇLARININ YAPILANDIRILMASI

 18.05.2018 tarih ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 7143 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun ile, Kanunun yürürlüğe girdiği tarihten önceki üye aidatı ve munzam aidat borçlarına yeniden yapılandırılma imkanı getirilmiştir.

Yapılandırmadan yararlanmak isteyen üyelerimizin, 31 Temmuz 2018 tarihine kadar dilekçe ile Odamıza müracaat etmeleri gerekmektedir.

[Devamını oku...]

12
TAVŞANLI TICARET VE SANAYI ODASI YÖNETIM KURULU BAŞKANIMIZ DAVUT EFE “CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SISTEMINE GEÇIŞ TÖRENİNDE

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TBMM'deki yemin töreninin ardından "Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni" Beştepe Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşti.

[Devamını oku...]

Sayfa 10 / 24İlk   Geri   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  İleri   Son   
Yazdır