Haberler

Entries for 'tavsanli'

14
TAVŞANLI TİCARET VE SANAYİ ODASI DENİZLİ OSB'Yİ ZİYARET ETTİ

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İlhami Aydın ve beraberindeki Yönetim Kurulu, Meclis ve Meslek Komitesi üyelerinden oluşan ekip Denizli OSB'de yer alan  Uğurlu Otocam Cam fabrikası, Denizli Tekstil konfeksiyon Fabrikasını                 ziyaret etti  Ziyarette üretim tesislerindeki çalışmalar hakkında bilgi alındı.

[Devamını oku...]

11
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ PROF. DR. KAZIM UYSAL’DAN TTSO’YA ZİYARET

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal, beraberindeki heyetle birlikte Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

10
TAVŞANLI  TSO  STRATEJİK PLAN İÇ VE DIŞ PAYDAŞ ÇALIŞTAYLARI YAPILDI.

Tavşanlı  Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2020-2023 dönemi Stratejik Planı’nın hazırlanması çalışmaları kapsamında danışmanımız Banu Yüksel ile birlikte 01 Ekim 2019 Salı günü saat 09.00-16.00 saatleri arasında İç Paydaş Çalıştayı, 02 Ekim 2019 Çarşamba günü saat 10.00-12.30 saatleri arasında Dış Paydaş Çalıştayı ile SWOT Analizi yapıldı.

[Devamını oku...]

23
KÜTAHYA TSO GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU’NUN İCRA KOMİTESİ  EYLÜL AYI TOPLANTISINI TAVŞANLI TİCARET VE SANAYİ ODASI EV SAHİPLİĞİNDE TAVŞANLI’DA GERÇEKLEŞTİRDİ.

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, Eylül ayı toplantısını Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Tavşanlı’da gerçekleştirdi. Kütahya TSO Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Ali Alper OLGUN'un  başkanlığında bir araya gelen kurul, toplantı öncesi bir dizi ziyaretlerde de bulundu.

[Devamını oku...]

20
TAVŞANLI TSO DAN 860 ÖĞRENCİYE EĞİTİM YARDIMI
Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) katkılarıyla her sene olduğu gibi bu sene de 860 öğrenciye eğitim ...

[Devamını oku...]

12

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) heyeti, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (KDPÜ) Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

Sayfa 3 / 24İlk   Geri   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır