Haberler

Entries for 'tavsanli'

13
TAVŞANLI TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI FEHMİ PEKER İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNE DESTEK ÇAĞRISI YAPTI

25 Şubat 2019 tarihindeki programla kamuoyuna açıklanarak “Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan İstihdam Seferberliği 2019 kampanyasına ilişkin basın açıklaması yapan Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi PEKER şunları söyledi:

[Devamını oku...]

12
TTSO YÖNETİCİLERİMİZ 2019 İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ TEŞVİK PAKETİ KAPSAMINDA ÜYELERİMİZE ZİYARET ETTİ
21 Ocak’taki TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’nda Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan iş dünyasına yeni bir istihdam seferberliği çağrısında bulunmuş...

[Devamını oku...]

07
TAVŞANLI TSO MESLEK KOMİTELERİ ÜYELERİ, 2019 YILI MÜŞTEREK TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELEREK İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019 BİLGİLENDİRME TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Tavşanlı TTSO Meclis Başkanı İlhami AYDIN Tavşanlı TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi PEKER, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hasan ÖZYAŞAR ve Emre KUL, başkanlığında yapılan toplantıya, Tavşanlı TTSO Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri, Meslek Komitesi Başkanları ve Meslek Komitesi Üyeleri katıldı.

[Devamını oku...]

28
TTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI PEKER İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ TOPLANTISINA KATILDI

İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtım Toplantısı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde yapıldı.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, istihdam seferberliği başlatılması konusuna Bakan Selçuk ve Bakan Albayrak ile bir araya gelip çalıştıklarını ifade ederek, iki bakanın olumlu yaklaşımlarıyla teşviklerin tasarlandığını söyledi. 

[Devamını oku...]

28
TTSO İL KGK VE GGK İCRA KOMITESI SEÇIMLERI TAMAMLANDI

 Seçim Sonrasında TTSO Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri ile toplantı gerçekleştiren TTSO  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan ÖZYAŞAR seçimin hayırlı olması temennisinde bulunarak, TOBB Genç Girişimciler Kurulu  çalışmaları ve faaliyetleri hakkında  bilgiler verdi.  TTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan ÖZYAŞAR Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası olarak Genç Girişimcilerin her türlü faaliyetlerine destek olunacağını belirtti.

[Devamını oku...]

25
TTSO YÖNETİCİLERİMİZ TAVŞANLI İŞ DÜNYASININ HEDEFLERINI BÜYÜTÜYOR

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası  Yöneticilerimiz,   Kobilerin ihracatının artması ve AB Pazarında etkinliğin sağlanabilmesinin değerlendirildiği çalıştayı organize ettiler. AB ülkelerine kobi'lerin ihracatında karşılaştıkları zorlukları içeren çalıştayda Tavşanlı iş dünyasını ilgilendirecek hususlarda bilgiler alırken, çalıştaya katılan uzmanlarla sorularına cevap buldular. Meclis Başkanımız İlhami Aydın, bölgenin konuyla ilgili çerçevesini çizdi.

[Devamını oku...]

Sayfa 6 / 24İlk   Geri   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır