Haberler

Entries for 'tavsanli'

16
TAVŞANLI TSO KASIM AYI MESLEK KOMİTESİ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

 

Tavşanlı TSO aylık düzenlenen Meslek Komitesi toplantısını Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE Başkanlığında gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

12
ODAMIZ PERSONELİ ORTAK AKIL TOPLANTISI’NA KATILDI
  Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası personelleri, Kütahya Ticaret Borsası ev sahipliğinde Geleneksel olarak düzenlenen Afyonkarahisar-Kütahya-Uşa...

[Devamını oku...]

09
KÜTBO YÖNETİMİNDEN TAVŞANLI TSO'YA ZİYARET

 Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati GÜKTEKİN, Meclis Başkanı Halit TOPBAŞ, ve Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyeleri ve Meclis Üyeleri Odamızı  nezaket ziyaretinde bulundular.

TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE, Meclis Başkanı İlhami AYDIN ve Yönetim Kurulu Üyeleri ev sahibi olarak hazır bulundu.

[Devamını oku...]

07
TAVŞANLI TİCARET VE SANAYİ ODASI GSO’YA ZİYARETTE BULUNDU

 Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Meclis Başkanı İlhami Aydın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Kul ve beraberindeki heyet Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) ziyarette bulundu.

Heyeti GSO’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını dile getiren GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, bütün şartlara rağmen üretime ve ihracata devam ettiklerini kaydetti. 

[Devamını oku...]

25
UŞAK TSO'DAN TAVŞANLI TSO'YA ZİYARET

 

UŞAK TSO'DAN TAVŞANLI TSO'YA ZİYARET

Görüş alışverişi yapılan ziyarette, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Selim KANDEMİR,Meclis Başkanı İsmail KARAMAN İLE beraberindeki heyet Odamız ziyaret etti.Ziyarete TOBB Uzmanı Zeki TÜRKMEN'de katıldı.Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE ve Yönetim Kurulu Üyeleri ev sahibi olarak hazır bulundu.

[Devamını oku...]

24
TAVŞANLI TSO ISO 9001:2015 DENETİMİNİ BAŞARIYLA SONUÇLANDI
  TAVŞANLI TİCARET VE SANAYİ ODASI'NIN TÜRK LOYDU TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ISO 9001:2015   VE ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE ŞİKA...

[Devamını oku...]

Sayfa 9 / 24İlk   Geri   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  İleri   Son   
Yazdır