Haberler

Entries for 'tavsanli'

16
BARIŞ PINARI HAREKÂTI BASIN TOPLANTISI ORTAK BASIN AÇIKLAMASI
Değerli Basın Mensupları, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO), Tavşanlı Baro Temsilciliği, Tavşanlı Ziraat Odası , Madeni Eşya ve Sanatkaârları O...

[Devamını oku...]

15
TTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI DAVUT EFE İŞ GELİŞTİRME MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ.

Ziyarette Kursiyerlerle konuşan Efe , konuşmasında özel sektörün mesleki ve teknik eğitimin her aşamasında olması, hem ihtiyaçların rasyonel bir şekilde karşılanması hem de kalitenin artması açısından çok önemli. Mesleki eğitim merkezleri, teknik alanlarda kaliteli usta ihtiyacının karşılanmasında geleneksel çırak-kalfa-usta eğitiminin çok önemli bir parçasıdır. Bizim işsizliğe çare bulmamız için üretmemiz, üretmemiz içinde mesleki eğitime önem vermemiz gerekmektedir. Bu kapsam da Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası olarak Mesleki eğitime önem vermekteyiz dedi.

[Devamını oku...]

14
SIVIL TOPLUM ÖRGÜTLERINDEN BARIŞ PINARI HAREKATI’NA TAM DESTEK
Türkiye Barolar Birliği, Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ), Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMUR-SEN), Türkiye Emekliler Derneği, Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK), Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ), Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (KAMU-SEN), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) başkan ve temsilcileri, düzenledikleri basın toplantısı ile Barış Pınarı Harekatı’nı desteklediklerini açıkladılar

[Devamını oku...]

14
TAVŞANLI TİCARET VE SANAYİ ODASI DENİZLİ OSB'Yİ ZİYARET ETTİ

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İlhami Aydın ve beraberindeki Yönetim Kurulu, Meclis ve Meslek Komitesi üyelerinden oluşan ekip Denizli OSB'de yer alan  Uğurlu Otocam Cam fabrikası, Denizli Tekstil konfeksiyon Fabrikasını                 ziyaret etti  Ziyarette üretim tesislerindeki çalışmalar hakkında bilgi alındı.

[Devamını oku...]

11
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ PROF. DR. KAZIM UYSAL’DAN TTSO’YA ZİYARET

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal, beraberindeki heyetle birlikte Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

10
TAVŞANLI  TSO  STRATEJİK PLAN İÇ VE DIŞ PAYDAŞ ÇALIŞTAYLARI YAPILDI.

Tavşanlı  Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2020-2023 dönemi Stratejik Planı’nın hazırlanması çalışmaları kapsamında danışmanımız Banu Yüksel ile birlikte 01 Ekim 2019 Salı günü saat 09.00-16.00 saatleri arasında İç Paydaş Çalıştayı, 02 Ekim 2019 Çarşamba günü saat 10.00-12.30 saatleri arasında Dış Paydaş Çalıştayı ile SWOT Analizi yapıldı.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 23İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yazdır